• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha s650 set .

• Konbuyu başlatan bah156
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 8K
Cevap: Yamaha s650 set .

s650 gerçekten güzel alet.bir set çıksa alet hakettiği yere gelir.

evet güzel alet bir de şu set çalışmalara çıksa çok daha iyi olacak ama set çalışmalarınında da hiç bir ses seda yok ...

evet calismalar ne zaman yaww kafayi yiyecemmmm

Ben set çıkacağını sanmıyorum

En son Dr. Salim S650 'ye emek verirsek karşılığını alamayacağız rafa kaldırdık demişti, sonradan A2000 için set çalışmasına başlıyoruz demişlerdi, anlaşılan S650 kullanıcılarının daha sık sık set isteği yapması gerekecek, eminim cihazın SES anlamında eksiklerini Batuhan ve Dr. Salim Beyler de gayet iyi biliyorlar, ben de dahil birçok insan çıkmasını bekliyor, hatta Batuhan Bey birkaç demo ritmde paylaştı ama sessizliğe gömüldüler.
Umarım çalışmalarını çıkarırlar, cihazlarımız upgrade olur...
Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Arkadaşlar bu benim tahminim kimse polemik yapmasın. S650 için set çalışması çıkacak ama pa 600 ün çıkması beklenyor. Yamahanın, korga cevap verebilmesi buna bağlı. Daha ucuz ve kişinin ihtiyacı olan, net sample lerler alet çok güzel olacak.

Mutlaka, s650 set çalışması için bir strateji vardır, cihazda Kemençe, tulum yok, Klarnet de VAR da yok, elektro saz yok, buzuki muzuki bol bol var, ud yok, Eksik olan sample sesler ve ilave ritmler gelirse, cihaz pa600 tarzı aletler ile çok rahat boy ölçüşür...

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

usta kusura bakmayında s650 pa600qt ile boy ölçüşemez piçbent s650 de oriental müzikte işe yaramaz korg taki nevale ritim arşivi ne kadar s650 set yaparsan yap korg bi adım önde olur çünkü yamaha gibi kullanıcıya kapalı değil.

aletin içindeki turkish kit çok kaliteli bir kit davullar filan on numara bu kit ile ritimler yazılsa tadından yenmez alet ...

Emo setin ( expansion) ritmlerine sözüm yok, vahde, roman, 2/4 ler süper ama işte Turkısh- Greek olunca işin içine kullanmayacağımız Yunan ritmleri girmiş, onların yerine 10 tane daha Türk Ritm olabilirdi ama Yamaha bu expansionu bir sürü ülkede ortak kullanılsın diye yaptırmış, özetle bu yüzden Set lazım...