• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha s650 set .

• Konbuyu başlatan bah156
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 8K
Cevap: Yamaha s650 set .

ben s650 kullanan biri olrak şunu diyim pa600 ile kıyaslamayın bu aleti valla ayıp kacar segmentleri farklı a2000 anca kıyaslanır pa600 ile.. gelelim set konusuna aslında emonun yaptığı paket yanı yamahanın sitesinden indirdiğimiz set cok güzel belirttiğiniz gibi cok güzel fakat eksikleri var elektro kemence .vs gibi icinde bizim işimize yaramayan bozuku sesleri falan onları cıkartıp yerine bizim sesleri ekleseler alet muazzamn olur fiyatıda eski kampanyalı fiyatına cekseler ama yok yamahanın bizi iplediği yok napalım yapacak bişi yok alet alırız sonra satarken yarı parasına elden cıkarırız sonrada bi daha yamahamı tovbe deriz... yanı anlayacağınız şu an s650 nın kaderi salim ve batuhun elinde eğer güzel yakışıklı bir set cıkarırsalarsa alet kendini toparlar piyasadaki yerine oturur.. bide korsan olayı var adamlar emek edecek kılıtlı usb yı desteklermı onuda bilmiyoz yada maliyeti nedir kılıtlı usb nin oda mechul adam set yapsa korsana karşı nasil koruyacak aleti gonder derse işin icine kargo falan girecek maliyet artacak... inşallah set konusunda yetim kalmaz s650 bende yılbaşına kadar a2000 gececem ama genel olarak s650 den memnunum birtek emonun paketindeki seslerde elektro eksik bana gore oda olsaydı 100 üzerinden fiyat performans olarak 90 verirdim... herkese müzik dolu günler....

Çok enteresandır, herkes sanki cımbızla alır gibi şunla bunla kıyaslamayın diyor, ben demiştim, tekrar yazayım, psr s650 üzerinde buzuki muzuki yerine eski a1000 çiplide oldğu gibi ud, kanun,klarnet, tulum, kemençe , elektro bağlama, sesleri olursa ( geri kalan mevcut ney, mey, balaban , akustik bağlama iyi) cihaz pa 600 tipi cihazlar ile boy ölçüşecek hale gelir dedim, üstüne ilave ritmler de yunan ritmleri yerine cihaz konursa o zaman cihaz boyunu aşar dedim.
Saygılarımla,

Abi konusuyonuzda isin gercek sahiplerinden bu ara ses seda yok batuhan abi dr salim abi nerdesiniz bizi haberdar edin saygilar

Abi adamlar bizlere kizdi heralde bi ara arada setin tanitimi falan yapiyolardi ornekler falan koyuyolardi artik ses seda yok yani cikartmayacaklarmi ne :)) insallah boyle bisey yokturdur

Arkadaşlar acele etmeyin, rekabet için pa 600 bekleniyor, set şu an çıksa bir anlamı olmayacak. PA600 çıktığında piyasayı dengelemek için bunun yapılması gerekli. Bu arada s650 ile pa600 karşılaştırması değil bu. tamamen strateji. Emin olun s650 fiyatlarıda tekrar düşecek. Bekleyin hep beraber görelim.

1500 tl den satarım daha alet evden çıkmadı tuştaki etiket bile duruyor. garantiside devam ediyor sanırım 7 ay kadar var ilgilenen olursa yilmaz.gokcek@gmail.com adresine mail atsınlar istanbul beykoz'dayım