• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha s650 set .

• Konbuyu başlatan bah156
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 8K
Cevap: Yamaha s650 set .

diğer 3000- 40000 tl lik cihazlar ile kıyaslayınca insanın aklına şu soru geliyordu zaten, 1300 TLye s650 mi çok ucuzz? yoksa 3000-4000 tli ye a2000 ler mi çok pahalı...

Abilerim gerçekten yazdıklarım dan dolayı özür dilerim .. Ozamn biraz sinirliydim .. Ama şoyle birşey olamazmı hani bunun 16 mb ytlık expansion pack var sesler bu expansion u bi şekilde açıp içine biz sample yapamazmıyız olur aslında...

o dediğin olsaydi zaten şimdi a2000 ve s650 kapiş kapiş olurdu...

aslında bu işten anlayın kişiler bu yep. dosyasını çıkartabilirler ..

yep dosyası oluşturmak problem. bunu yamaha sır gibi saklıyo.

ozamn ne nidyelim işallah dr salim ve batuh seti çıkartır bizde kullanırız ama setten kasıt sağlam elektro zurna klarnet gibi sesler solo sesler çıksın yeter.. yoksa alet çok güzel para sına göre gerçi şimdi 1900 lira ama hemen hemen herkes indirimdeyken aldı alet temel olarakta sağlam 64 polofony a1000 den iyi.. aslında güzel edit koyacaklar abi alete tadından yenmez a1000 deki edit işlemleri bunda olsa çok süper olurdu user edit yok...Vesselam alet ve kitler çok güzel ama sağlam sesler de yazarlarsa çok daha güzel alet olur..

Emredersiniz Paşam, siz yeterki kızmayın! Set 5 dk. içinde hazır. Burdamı yersiniz paketmi yapalım!!!

evet hemen hazırlanacak bişey değil bizde farkındayız.Ama kaç ay oldu yamaha s650 kullanıcıları bu seti beklediği.Kesin bir bilgi verilmesi gerekiyor artık. Yine tersleyenlerde olacak bundanda eminim...

Aletin içindeki sette fena değil kullanıcıların çoğu ritim yazmayı bilmez.

yamaha s650 ii bi alet yalnız set yok bence set mutlaka çıkması gerek arkadaşlar

ben Psr S650 aldim sesler normal yani zurna yi daha iyi yaparbilirlerdi ama neyse ....

s650 gerçekten güzel alet.bir set çıksa alet hakettiği yere gelir.