• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700TR v1 Meselesi ve Yeni Çalışma !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Or700TR v1 Meselesi ve Yeni Çalışma !

arkadaşlarınd ediği gibi.ritim konusunda sıkıntı yok.ama sesler çok cılız ve ölü.ama bakalım belki v2 ihtimalim var.eğer olursa bi enbzede olsa onuda aşmış olacağım.yoksa sesleri güçlendirmek için elimden geleni yapıyom.çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

bence ritimlerde değilde seslerde birşeyler yapılırsa daha iyi olur.sadece bi fikir.

Sevgili arkadaşım korayyyyy
Yamaha OR700TR V1 veya V2 yi bizzat kendin test etme imkanı buldunmu?
Kendim kullandığım için değil buradaki birçok farklı marka ve serilerini kullanan arkadaşlarında fikri hep aynı. Pa800den sonra alınacak en güzel klavye. Fiyatına göre mükemmel klavye. O sebeple çelişkili fikirler çelişkili fiyatlar seni yanıltmasın bence kendin bizzat test et ondan sonra karar ver derim. profilinde pa55tr ve a300tr yazıyor bende a300tr kullandım ve pa55tr yi inceledim sonra a1000tr almaya karar vermiştim ama kısmet or700tr imiş. iyikide bunu almışım. hep söylüyorum fiyatını fazlasıyla hak eden bir klavye. bence al bir or700tr bak keyfine derim

evet fiyatınında üstünde bi alet or700tr ler.ama arkadaşımın da dediği gibi ikinci el olarak çok ama çok düştü.bence or700ler bunu haketmiyo.or700tr v2 alalım diyoz.yarın onunda soınunun v1 gibi olmıca ne malum.saygılarımlaaaa.acizen bi görüş

Arkadaşlar forumda var ama alternatif olarak paylaşmak istedim program ve düğünde kullanılabilecek v2 sesler v1de test ettim cidden çok güzel bi kaç ses haricinden hepsini destekliyor çok canlı ve gerçekçi sesler..

Ekli dosyalar

• v1-Uyumlu-v2-Sesler.rar
    13.9 KB · Görülen: 219

Madem başladınız böyle bir çalışmaya alnınızın akıyla çıkarsınız inşallah..V1 kullanıcılarıda desteği kesmesin birlik bütünlük olunca istenilen herşey olur Allahın izniyle..

istedikten sonra başarılmıcak şey yok.

bendende tam destek üstadlarım v1 hakettiği yerer gelecek....ucuz satılmasından dolayı çok rahatsızım böyle bir klavyeye bu paralar yazık günah....:(

yorumlarınız için teşekkürler

emircanayar birşeyler yapman veya yapmaya çalışman çok normal ama anormal olan ve benim tuhafıma giden birzamanlar tozkondurmadıgın yamaha canbaşar vs. ye şimdi birdenbire cephe almış olman.merak ettim bu tepkini dogrusu. direkt olmasada dolaylı yoldan canbaşar ve yamaha çalışmalarına cephe almış durumdasın.
kardeşim bende v1 kullanıyorum ama adam v1 begenilmediği için aylarca ugraşmış yatırım yapmış para harcamış v2 yi gündeme getirmiş.peki v1 i v2 ye çeviren kaç kişi var 3-5 kişi.emnimki canbaşar ın emegini karşılamıyor bu miktar.sen tutmuşsun v2 yi çıkardın neden v1 e çalışma yapılmıyor diye.ya adam v2 çıkarmak için kafa patlatmış ritm yazdırmış yatırım yapmış neden v1 e ritm yazdırsın neden v1 e çalışma yaptırsın neticede bu adamında geçim kaynagı bu.
bırakın çocuk gibi intizar etmeyi tavır yapmayı.madem ritm yazabiliyorsun ve paylaşacaksın
yapta paylaş yok yaza yeni bi set yapacagım felan filan .ne yazı kardeşim ritm yazmayı biliyorsan ona buna sitem etmene gerek yok otur günde 2 ritm yaz 10 günde bitirirsin paylaşırsın herkeste sana teşekkür eder.yok yaz gelince ritm yazacagım yok kış gelince yazacagım.yapamayacagın seyleri yazma.ayrıca birzamanlar abi abi diye toz kondurmadıgın kişilere laf atıp durma

Emir hayırdır?

Bu tavırların nelerdir?.. Bilip bilmeden konuşmuşsun ve atıp tutmuşsun..

V1 ile ilgili sorunun ne? Ritm yazan adamsın..Convert'i yapan adamsın..

Ne ihtiyacın var? V1 Elinde var (2 senedir) hani ne yaptın nerde? kaç yaz bu aletle ne yaptın?

V1 Model olarak kimin zamanında çıktı? SETUN!!.. SETUN NERDE? GİTTİ EMİRRRRRRRRR...

Bunları Can Başar kaç kere söyledi ama tavrın hoşuma gitmedi üzüldüm senin gibi birisini kaybettiğim için..

Saygılarımla ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

emircanayar birşeyler yapman veya yapmaya çalışman çok normal ama anormal olan ve benim tuhafıma giden birzamanlar tozkondurmadıgın yamaha canbaşar vs. ye şimdi birdenbire cephe almış olman.merak ettim bu tepkini dogrusu. direkt olmasada dolaylı yoldan canbaşar ve yamaha çalışmalarına cephe almış durumdasın.
kardeşim bende v1 kullanıyorum ama adam v1 begenilmediği için aylarca ugraşmış yatırım yapmış para harcamış v2 yi gündeme getirmiş.peki v1 i v2 ye çeviren kaç kişi var 3-5 kişi.emnimki canbaşar ın emegini karşılamıyor bu miktar.sen tutmuşsun v2 yi çıkardın neden v1 e çalışma yapılmıyor diye.ya adam v2 çıkarmak için kafa patlatmış ritm yazdırmış yatırım yapmış neden v1 e ritm yazdırsın neden v1 e çalışma yaptırsın neticede bu adamında geçim kaynagı bu.
bırakın çocuk gibi intizar etmeyi tavır yapmayı.madem ritm yazabiliyorsun ve paylaşacaksın
yapta paylaş yok yaza yeni bi set yapacagım felan filan .ne yazı kardeşim ritm yazmayı biliyorsan ona buna sitem etmene gerek yok otur günde 2 ritm yaz 10 günde bitirirsin paylaşırsın herkeste sana teşekkür eder.yok yaz gelince ritm yazacagım yok kış gelince yazacagım.yapamayacagın seyleri yazma.ayrıca birzamanlar abi abi diye toz kondurmadıgın kişilere laf atıp durma

aklımdan geçenleri dile getirdiğin için teşekkür ederim abicim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...