• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700TR v1 Meselesi ve Yeni Çalışma !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Or700TR v1 Meselesi ve Yeni Çalışma !

Şu an ki düşüncelerin sana çok doğru geliyor ama bak dinle beni bu konunu 3 ay sonra oku bi kendine diyeceksin ki 'ulan ben neler demişim yuh beeee'

öyle olmasını gerçekten çok isterim, inşallah öyle olur :)

ayrıca ben konuyu laf koymak için değil, bu başlayacağım çalışmaya destekçi toplamak için açmıştım ancak çok farklı yerlere geldi konu inşallah kilitlenmez :)

onlar işin mutvağında neler olup bittiğini görenlerdir.körü körüne konuşmuyorlar.
ayrıca her ikisiyle de almanyadan döndüğümden beri hiç görüşemedim ve acil konularımız var hep erteleniyor.
neyse,
eğer v2 ilginizi çekiyorsa arayın bir hal çaresine bakalım.
bence en güzel ve olması gereken bir güncelleme.(bu benim değil kullananların fikri).

teşekkürler,

telefon numaranızı alabilir miyim ( özel mesaj da olabilir )

Sevgili emirercanayar kardesim
Bende senin gibi gönüllü calisan arkadaslar ayiyorum.
Yapmis oldugum Projeye desdek olursan sevinirim!

sayın can basar bey tesekkur ederım cevabınız ıcın ..ılk konuyu ben acmıstım nostaljı oldu dıye ama maksadı buyumu asan dıaloglar gerceklestı...sızlerden ozur dılerım .ınsallah v2 gecıs yapıcaz kısa sure ıcınde calısmalarınızda basarılar

Bu kez de batuh içimden geçenleri anlatmış. :)

artı parantez,

emircim aslında senin haykırışların bizi şaşırtan. :)

ucu bucağı, sonu görülemeyen bir merdiven düşün ve o merdivenin yarısına kadar çıkmış bir or700V1.
bunu birileri çeke itire buraya kadar çıkartmış, hem de üzerine vazife olmayan, oraya getirmesi gereken insanların dışındaki insanlar... BİR vakit sonra bir yerde yorulmuşlar ve mola verilmiş.

O sırada çevreden sesler yankılanmaya başlamış. 'Boşa uğraşmayın!! eti sütü belli, eksiği şu, gediği bu!' şeklinde...

Bizimkiler muallakta kalmış :S

Sonra aşağıdan, merdivenin ilk basamağından farklı bir ses gelmiş
'Burada eksiği gediği tamamlanmış bir V2 var arkadaşlar hele bi el atın da çıkarak yukarı... '

Daha sonra bizim bu vatandaşlar tüm yorgunluklarını bir kenara koyup, en aşağı inip sıfırdan, ilk basamaktan başlayarak canla başla basamkaları teker teker çıkmaya başlamışlar. Ama bu kez yanlız değiller. Bir destekle, biz gaz, bir heyecan ve bir şehvetle...

V2'nin yukarı doğru çıkması okadar kolay olmuş ki, çok kısa sürede V1in basamağını da geçip, arayı bir miktar aşmışlar.

Sonra sen çıka gelmişsin.

V1 yukarılara çıkarken, sen de o üzerine vazife olayan insanların yaptığının aynısını haklı olarak A300 ve A1000 de yapmış ve yorulmuşsun. Başını bi kaldırmışsn ohoo 10 basamak yukarıda başı boş bir V1 duruyor.

'Yav ne uğraşacam bunca yükle burada hazır yarıya kadar çkarılmışı var'

dedin ve V1 i sırtlandın. Ardından da tek başına olmasın bari çevreden bir iki arkadaş toplim kişi başına düşen iş azalsın diye düşündün ve onlara dedin ki ;

'Ya millet adamlar bunu buraya kadar getirdiler yenı bişi buldular, bunu da burada bıraktıp gittiler VAY HAYİNLER hele bi el atın da yukarıda yakalarsak, sorarız onlara hesabını' ... :D

aradan aylar geçmiş ....

sonra başka bir vatandaş çıka gelmiş 40 basmak çıkmış ve bir bakmış ohoo emirin aylar önce sırtlanıp binbir emekle üzerinde taşıdığı A1000 ve A300 ü başı boş görmüş ve ardından, sana seslenmiş 'ULA EMİİİRRR V1 i buldun bunları unuttun dimiiii VEFASIIIZ'

-----

Bir işi yapabiliyorsan, yap. Reklamını ise o işi bitirdikten sonra ve hedef göstermeden yap.

Moderatör tarafında düzenlendi:

:)

örneklemen çok güzel olmuş salim abi

ayrıca,

Bir işi yapabiliyorsan, yap. Reklamını ise o işi bitirdikten sonra ve hedef göstermeden yap.

sanırım 4. ye söylüyorum :) konuyu artistlik yapmak için açmadım, yanıma daha bir - iki kişi toplamak için açtım :) inşallah güzel birşeyler çıkaracağız yardımcı olacak arkadaşlarla ( bu süreç içerisinde v2 ye geçsem bile, çalışmayı sona erdirmeyi düşünmüyorum, kafaya koydum :) )

yok son cümleyi öle ortaya salladım özlü söz gibi :D

başarılar dilerim.

teşekkürler, bu arada sen de arka paneldeki switch'e bir dokunup bir-iki birşey yapsan hiç de fena olmaz yani :p

benim anlamadığım nokta şu or 700 tr v1 2 sene gibi bi zamanda nostalji oluyorda pa 80 gibi bir klavye 10 senedir neden nostalji olamıyor anlamadım demekki birileri bu işlerden iyi rant elde ediyor baktılar v1 kafa kaldırdı geliyor ondan sonra aman ha ekmeğimizden oluruz bir kaç birşeyler yapalımda v1 ayağına çelmeyi takalım kötü alettir kaka alettir piyasası yoktur gibilerinden karalama kampanyası ve sonra işimize bakalım ekmeğimize yağımızı sürmeye devam edelim dediklerini duyar gibi oldum ...? yoksa benmi yanlış düşündüm bundan 6 ay önce izmir onur çarşısında dolanıyorum kendime i 30 yerine cihaz bakıyorum raflar pa 80 pa 55 ve benzerleri kime sorsam albunu zarar etmessin hazır herşeyi 50 lira daha verirsin set atarız falan filan baya bir para dönüyor zaten bu eletler cep şişirdiği için herkesin favorisi müzik işine gelirseniz metalik ses severlere bire bir neyse bayağ bi dolaştım oralarda sonra bir dükkana girdim gene aynı manzara ama arkatarafta bir org farkettim or 700 v1 dedimki bu nekadar şu para ama dedi bulaşma neden dedim hiç bir çalışma yok bunla ilgili olanda zaten yetmez dügün falan yapamazsın al ordan p80 bak keyfine dedi neden dedim selseri çokmu kötü yoo dedi tutulmadı ondan söledim dedi istersen al vereyim dedi bende ozaman bana biraz müsade et bi araştırayım ve bakayım dedim o sırada üstadım yılmaz denk geldi elindeki v1 satıyormuş bana inceleme fırsatı oldu kendisi bizzat evime gelip aleti inceleme fırsatı verdi o seler o ritimler ne bu ya dedim böle gerçekçi bir ses ve ritimlerin tonları hemen dedim bırak orgu :) saolsun kendisinin elinden dünya klavye geçmiş ve senelerini vermiş biri olarak bana tekkelimeyle söylediği şey ne olursa olsun bunu sakın'' pa 80 le 55 le kıyaslama '' satmama herzaman karşıdır hala neyse zaten görünen köy kılavuz istemez şimdi benim üstüme gelebilirsiniz hücum edebilirsiniz benim düşüncelerim bunlar herkes herşeyi düşünmekte serbest dimi henüz onada yasak gelmedi galiba....:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...