• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

herkese iyi akşamlar bk5 or de bir ritim çalarken sesi değiştirdiğinde rtim de değişiyo neden acaba. birde user scale tuşeleride değişiyo sabit olarak mi kararı kalmıyo varmı bir ayarı acaba teşekkürler

linkteki videodaki ayarları yap ve kaydet sorun çözülecektir

saolasın toprağım ork kendine geldi ..bir sıkıntı kaldı bu seferde akor basmıyor araştırmaya devam

:confused:teşekkür ederim abi versiyon 1.4 kuramadım bu sefer

roland bk5 e güncelleme 1.5 türkçe yamayı yüklüyemedim hata vardi org açılıyo ama hiçbirşey çalmıyo yardım edebilecek arkadaş varmı

1.4 güncelleme dosyası kimde var int indirdiğim dosya bozuk

roland bk5 yardım lütfen

selam ...bk5 ile korg pa 800 takas etmek isteyen varmı? teşekkürler

mürhen sarmacının tanıtım videolarından birinde var one touch tutma yazar onu düzletirsen ses değişince varyasyon değişmez.Scale ayarı neden sabit kalmıyor oda menude scale ayarı var büyük ihtimal ordan dır.bende bu sorun olmadığı için tahminen yazıyorum

mrb arkadaşlar bk5 ile ilgili bir sorum olucak.. orgta akor bölümünde akor ile birlikte ses basıyor ses bölümünde ise ses ile birlikte akor basıyor bütün ayarları yaptım ama değiştiremdim şimdiden teşekkürler.