• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Hocam daha önce forumda pa500 mü bk-5 mi konusu tartışıldı buradan inceleyebilirsin.

diğer sorularınıza gelince fade out için herhangi bir tuş yok. yabancı forumlarda alt menülerde olduğu yazıyo ama kullanmadım bilmiyorum. Mikrofon direk bağlama şansınız yok. bilgisayar ve fl studio aracılığıyla bağlayabilirsiniz. ses yüklemekten kasıt sample sa sample ses atılmıyor. yeni güncellemeyle mart ayında yeni sesler ücretsiz yazılıma eklenecek.

diğer sorularınıza gelince fade out için herhangi bir tuş yok. yabancı forumlarda alt menülerde olduğu yazıyo ama kullanmadım bilmiyorum. Mikrofon direk bağlama şansınız yok. bilgisayar ve fl studio aracılığıyla bağlayabilirsiniz. ses yüklemekten kasıt sample sa sample ses atılmıyor. yeni güncellemeyle mart ayında yeni sesler ücretsiz yazılıma eklenecek.

Fade out olmaması kötü olmuş :( Ben genelde fantezi parçalar çalmaktan hoşlanıyorum ve bitiş önemliydi... Peki teşekkür ediyorum çok sağolun.

ending tuşu var ama fade out ile ilgili bir tuş yok. bilen kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlar hocam.

ending tuşu var ama fade out ile ilgili bir tuş yok. bilen kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlar hocam.

Ending tuşuna iki defa basınca fade-out devreye giriyor demişler. Ama bu defada 2 defa basıldığı için 2 defa tekrarlıyormuş introyu. Neyse çok problem değil,yapacaz artık birşey.

Klavye ye Audio In girişinden mini stereo çivi jack ile mikrofon bağlantısı yapabilirsiniz.Sadece klavyenin özellikleri içierisinde audio in girişine efekt verme imkanı olmadığı için, mikrofon sesinize efekt veremezsiniz.Daha önce Mürhen Sarmacı ile yaptığımız videoları izlerseniz eğer, burada mikrofon bağlantısının BK-5 e yapıldığı söylenmektedir.Efekt kullanımı için Boss VE-5 veya VE-20 modeli kullanarak mikrofon bağlanmaktadır.Mürhen Sarmacı ile yapılan demo videolarını BK-5 OR özel web satesinde bulabilirsiniz.
Saygılarımızla,

Bilgiler için teşekkürler. Klavyeyi aldığımda demolari izleyeceğim. Bu ne roland yahu fiyata bakın. Yazarken diğer taraftan bakayım dedim 600 lira vr-5. Peki daha sonra güncelleme ile mikrofon efeckt olayı gelebilir mi?

Org alacağım kararsızım mp3 okuma özelliği varmı

var hocam wav formatında kayıt yapma, mp3 okuma aklına gelen ne varsa. Edi zurna, grup yaylı ve güzel bi kemençe de mart ayı güncellemeyle sample lara ekleniyor. ritm desteği çok iyi sürüyor rolandın bk5or sitesinden takip edebilirsin, demolarla da oradan ve buradaki arkadaşların demolarından bilgi sahibi olabilirsin. Facebook ta roland türkiye kullanıcıları grubundan yine demolara bakabilirsin. Aklına takılan bi şey varsa yardımcı olmaya çalışırım :)

Arkadaşlar Roland BK 5 Or versiyon 1.04 göre mp 3 çaldırıyom. Eşlikk edeyim diyom. Çaldığım karar sesiyle mp3 karar sesi birbirini tutmuyor. Transpoze yapayım diyom bu sefer mp 3 te transpoze oluyo. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Selamlar.