• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

slmlar;

Arkadaşlar bir performans dosyasından beğenilen bir sesi bir diğer performans dosyasına kes yapıştır olayı var mı bizim orglarda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

Merhaba
Sesinizi seçin ve ritiminizi çalıştırın ve kapatın ekranda seçtiğiniz sesin ismini görüceksiniz ardından sesi hangi performansa kayedetmek istiyorsanız list bolümünden o dosyaya girin write tuşuna basın ismin değiştirmek isterseniz değiştirebilirsiniz yada aynı isimle write tuşuna tekrar basarak kaydedebilirsiniz.İyi günler.

Teşekkürler.Çok sağolun.

arkadaşım microfon için reverbli mikser kullanabilirsin sterio giriş microfona elektrik vermiyo verse bile düz ekosuz ses olur ben ikinci el boss ve 20 aldım stüdyo kalitesine performans oldu.

Roland Türkiye Bütün Destekleriniz İçin Size Çok Teşekkür Ederiz.

arkadaşım microfon için reverbli mikser kullanabilirsin sterio giriş microfona elektrik vermiyo verse bile düz ekosuz ses olur ben ikinci el boss ve 20 aldım stüdyo kalitesine performans oldu.
arkadaşlar,ben amatör ev kullanıcısıyım ve bk5 or,a basit bir microfon nasıl takabilirim,org,un arka panelindemidir bu microfon girişi?(ben mic. soketi göremedim),teşekkürler...

arkadaşlar,ben amatör ev kullanıcısıyım ve bk5 or,a basit bir microfon nasıl takabilirim,org,un arka panelindemidir bu microfon girişi?(ben mic. soketi göremedim),teşekkürler...

Direk Bağlanamıyor Hocam.Pedal Alıp Onla Birlikte Bağlanıyor Diye Biliyorum.

selam arkadaşlar herkese iyi çalışmalar... elimde roland em 55 or var ve 8 senedir bende ha bu arada sırf evde veya arkadaş etrafında eğlenmek için almıştım. ancak ben bu orga bir türlü Türk rtim ve sesler ekleyemedim. devlet memuru olduğum için fazlada üzerinde durmadım ama bendeki bu oeg hastalıgı gittikçe arttı en sonunda hanımı ikna ettim ve bütçemi ayarladım... şimdi 1 aydır bk-5 or ile ilgli herşeyi netten araştırıyorum ama roland em 55 or alırken düştüğüm hataya düşmek istemiyorum. nede olsa evde kullanacam bir ton para verip aynı hataya düşmek istemiyorum ... sizden isteğim ben bu bk-5 or tr yi alırsam hata yapmış olurmuyum olmazmııyım. tek isteiğim türkçe trim ve sesleri oaln bir klavye... herkese çok teşekkürler ...

Hata etmezsin kardeş.Şu an f/p açısından böyle bir cihaz yok sıfır olarak.Bende ev kullanıcısıyım.Yamaha a1000 vardı bende 1000lira ya satıp 12 taksitle bk-5 or aldım ve çok memnunum.Birkere ücret karşılığı ritim almıyorsun .Kendi sitesini görmüşsündür.Cihazın içinde 25 adet türk sample enstrüman.25 adette türk ritmi var zaten.Kendi sitesinde şu ana kadar 70 kadar ritim yayınlandı bunların üzerine.Usbye at direk aç ritmini bu kadar.Şu var ekranı cep telefonumdan küçük diyorsan yada boyutu ufak ağırlığı az diye düşünüyorsan o zaman birşey diyemem.Çünkü Bk-5 alanlar görselliğe değil icraata,kaliteye,teknolojiye,emoya ve sağlamlığa para veren kişilerdir.ok

saygılar...

Bk-5 çıktı 1-2 gün sonra baktım millet çok güzel tavsiye edilir fln dior :D Şimdi pa600 çıkacak herkes güzel çok güzel pa800le kıyaslayalım bilmem pa3xle kıyaslayalım diorlar :D Bismillah ya daha org çıkmadan alanı satanı oldu bu ne iştir :D Ama ben burda şunu anladım. Herkes kendi kafasına göre konusuyor :S Birşey bildiklerinden deil sadece konuşsun burda yeter :D Ha bu arada sözüm meclisten dışarı :D. Ve herkes kendi kullandığı aleti över :S. Ve bi soru sorarsın bilmediği halde cevaplamaya çalışır ÇOK BİLMİŞ YA :D Ben soru soruordum orgalcam die flnca org nasıl pişmanca org nasıl die adamın biri baska biri baska sey sölüor çok zıt ve bitane abim çıktı dediki: Kardeşim onun bunun dediğine bakma git yerinde gör incele beğenirsen kulağına hoş gelirse öle al dedi ve o abiye burda teşekkür ediyorum. KİMSE BENİ YANLIŞ ANLAMASIN LÜTFEN AMA TÜRK MİLLETİ DEĞİLMİYİZ İŞTE NAPCAN :d