• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 Hakkında Görüşlerim(Zuhal Müzik'teki GW8 İncelememiz)

bütün teknik özellikleri burada var

61 Tuş.Hız Hassasiyetli
Ses
Maksimum Polifoni
128 Ses

Bölümler
16 parts + Keyboard part

Hafıza
256MB (16-bit linear equivalent)

Ayarlı Hafıza
Performances: 128, Tones: 896 + 256 (GM2) + World, Rhythm Sets: 32 + 9 (GM2) + World

Kullanıcı Hafıza
Performances: 128, Favorite Performances: 100, Favorite Tones: 100

Efektler
MFX: Upper and Lower / 78 types, Chorus: 3 types, Reverb: 5 types
Backing Track
Backing type
Style, Song, USB Memory Player

Tempo (MIDI)

20 to 250

Style Variations
4 Intro, 4 Main, 4 Ending, 4 Fill In, Sync Start, Stop, One Touch Setting

Song (16-track Recorder)
16-track, Rec mode (Mix, Replace), Count in, Punch In-Out, Input Quantize

USB Memory Player
999 songs, SMF: format-0/1, Audio File: WAV/AIFF/MP3

Preset Memory
Styles: 130 + World

User Memory
Styles: 100, Songs: 200
Diğer
Kontroller
D BEAM Controller x 1, Pitch Bend/Modulation Lever x 1, Control Knobs x 2

Ekran
240 x 64 dots white graphic LCD

Bağlantılar
Output Jacks (L/MONO, R), Ext Input Jack, Headphones Jack, MIDI Connectors (IN, OUT), Hold Pedal Jack, Control Pedal Jack, USB Connectors: COMPUTER (supports USB MIDI) / MEMORY (supports USB 2.0 Hi-Speed Flash Memory)

Güç
DC 9 V (AC Adaptor)

Current Draw
1,000 mA

Aksesuarlar
Owner's Manual, CD-ROM, (Style Converter 3.0, Playlist Editor), AC Adaptor (PSB-1U), Music Player Pad, USB Memory Protector
USB (MIDI)

Operating System
Windows: XP Home SP2 or later/Windows XP Professional SP2 or later/Windows Vista*
This does not work with the 64-bit Edition of Windows Vista.

Boyutlar
Genişlik
1,045 mm
41-3/16 inches

Derinlik
318 mm
12-9/16 inches

Yükseklik
102 mm
4-1/16 inches

Ağırlık
6.0 kg
13 lbs. 4 oz.[/QUOTE]

bilgileriniz için teşekür ederiz peki roland gw 8 mp 3 parçalarını karaoke yapmak için ne gerekiyo özelliginde vokalleri tek bir tuşla silip karaoke yapabilir orjinel alt yapılara sahip olabilirsiniz diyo bu özellik gerçenten varmı nasıl yapmamız gerekiyo cevaplarınız için şimdiden teşekür edrim

bilgileriniz için teşekür ederiz peki roland gw 8 mp 3 parçalarını karaoke yapmak için ne gerekiyo özelliginde vokalleri tek bir tuşla silip karaoke yapabilir orjinel alt yapılara sahip olabilirsiniz diyo bu özellik gerçenten varmı nasıl yapmamız gerekiyo cevaplarınız için şimdiden teşekür edrim
1 tuşa bakmak yeterli.ancak bazı parçaların siliyor. bazılarını silmiyor....bazılarını yarım siliyor...

arkadaşlar geçenlerde gw-8 in ingilizce kullanma kılavuzunda yazanlarlarla ilgili olarak bu durumun tam olarak ne anlama geldiği konusunda roland ingiltereye mail yazdığımı sizlerle paylaşmıştım. ama kimse bana cevap yazmadı... kılavuzda yazanlarla ilgili olarak zuhal müzikten açıklama ve yardım bekliyorum..kimse açıklamazsa ben diğer ülkelere ingilizce mailler yazmaya devam edeceğim elbet biri kaale alır. herkese saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar geçenlerde gw-8 in ingilizce kullanma kılavuzunda yazanlarlarla ilgili olarak bu durumun tam olarak ne anlama geldiği konusunda roland ingiltereye mail yazdığımı sizlerle paylaşmıştım. ama kimse bana cevap yazmadı... kılavuzda yazanlarla ilgili olarak zuhal müzikten açıklama ve yardım bekliyorum..kimse açıklamazsa ben diğer ülkelere ingilizce mailler yazmaya devam edeceğim elbet biri kaale alır. herkese saygılar
Yanlış tercüme sonucu farklı beklentilere girmişsiniz..Net olarak be alet dışarıdan yeni ses almıyor...User ve performans seslerle sistem ayarlarını GW8.GVD dosyada saklıyor. Sizin metinde bu dosyayla değişik editlenmiş sesleri usb girişinden değiştirebiliyorsun.. diyor.....

mustafa abi çok teşekkür ederim. herzamanki gibi imdadımıza yetiştin. ben bu alet ses alsada almasada bu eleti kısa zamanda alacağım insallah. ama orda yazanları herkes görsün istedim. peki usb importun world ve special bankalarınla ilişkilendirmesi ve ingilizce metinde bu bankalarla ilgili yazanlara yorumun nedir abi.

bilgileriniz için teşekür ederiz peki mesajınızda belirtmiş oldugunuz gibi usb flaş bellekten ses yükleniyo demişsiniz acaba bu sesleri nerden edine biliriz nerden yükleye biliriz usp ye yaerdımcı olrsanız sevinirim

bilgileriniz için teşekür ederiz peki mesajınızda belirtmiş oldugunuz gibi usb flaş bellekten ses yükleniyo demişsiniz acaba bu sesleri nerden edine biliriz nerden yükleye biliriz usp ye yaerdımcı olrsanız sevinirim
orgun üzerindeki rom sesleri üzerinde editleyip performans veya user ses olarak orgun hafızasına kayıt yapıyorsun. Sonra bu sesleri usb ye aktarıyorsun. Bu sesler farzedelim macun sesler olsun. Aynı durumu sax-flüt gibi sesler içinde yapıp bunlarada batı sesler dersin. ve Usb ye kaydedersin. Hangisini istersen o ses datasını orga tekrar yüklersin....A ses B ses datası gibi...

bu sesleri nerden edinicez kardeşim