• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 için yeni 2 tane demo

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 45
  • Görülen : 14K
Cevap: Gw 8 için yeni 2 tane demo

ben beğendim

mükemmel olmuş , roman ritmi Turkish davul takımıyla yazılınca daha da güzel oluyor özellikle davul sesleri, halaydaki zurna sesi de gerçek demek ki efektleriyle oynayınca güzel oluyormuş. bu zurna1 mi zurna2 mi? cut off,release ayarlarıyla mı oynadın?güzel olmuş helal sana.

konuyla alakası var veya yok arkadaslar kendım saglam bır muzısyende degılım sadece hobı maksatlı roland g 600 ve ona denk bır korg i3 aletım var ve ben karadenızlıyım bızım oralarda korg i serısı cok kullanılıyor dugunlerde, ama bır abi var kendıne has tarzı ve roland g 600 farkıyla bızım oraların tozunu attırdı . korg i30 lu arkadas 400 tlye dugun bulamazken bızım g 600 kullanan abı 600-650tl ye dugun yapıyor ve cogu zamanda fulll dolu , sımdı bu durumdan kastım su arkadaslar yenı eskı korg roland yamaha bununla yapılan muzıgı degerlendırmeyelım onemlı olan ınsanların kulak hosnutlugudur, bence rolandın g serısının ses ve rıtmlerıne denk bır alet daha yok ama bence dedgım gıbı. kımse bana korgtan bahsedemez ama i3 aletım de var uygun bulabılırsem yamahada alacagım onu da tadacagım , korg rıtmlerınden tad alamıyorum tamamen teneke gıbı darbukalar gelıyor kulagıma bunlarda benım dusuncelerım tabı yukarıdakı tartısmalar gereksız onun ıcın yaptım yorumumu herkese saygılar sevgıler

Yazılan tüm yorumları okudum konu nerelere gelmiş. Sanki burdaki bazı arkadaşlar Türkiye KORG distüributorü gibi yorumlar yapmışlar ya da Roland kullananlar. İsmini hatırlamıyorum ama bir arkadaşla aynı fikirdeyim. Müzik kulak işidir. Sana hoş gelmeyen beğenmediğin bir sound bir başkasına güzel gelebilir. Müzik duyacalı bir kavramdır. Roland GW 8 çok çok kalite bir alet olmayabilir. Pa 800 , Tyros yada x2 ile kafa tutamayabilir. Ama herkesin kabul etmesi gereken bir gerçek var. GW 8 gerçekten hatırı sayılır bir klavyedir. Daha önce de yazmıştım yine yazıcam. Sadece iyi bir şekilde işlenmesi gerekli bence. Kullanan kullanmayan yorum yapmış bu çok tuhaf. Öncelikle herkesin yapılan emeğe saygı duyması gerek. Kim ne demo koyarsa koysun yıkıcı değil yapıcı ve yol gösterici yorumlar olmalı bence...

Cümleten saygılar...

ben kendimi bildim bileli rolandı tanıyorum burdan korg culara sesleniyorum normalde ağzımı bozardım ama değmez siz orgdan ne anlarsınız ki sinan kardeşm senin tüm setlerine hastayım çok güzel ritim çekiyorsun eline sağlık bu korgu öven arkadaşlar korg yokken roland vardı rolandın disbiritörlüğü ölünce tabi çok geride kaldı roland siz bu beğenmediğiniz orgla iş yapmıyormusunuz fiyatını küçümsediiniz orgla düğün işi yaptığınızda orgun fiyatından fazla para kazanmıyormusunuz şimdide bize korg övüyorsunuz ben inanıyorum ki bu org korgdan mükemmel olacağına paylaşım için teşekürler sinan abicim seti paylaşırmısın bekliyoruzzzz

abi gw8'in ritimleri kitleri baslarıbk5'den daha güzel vuruyo yanlışmıyım bk5'te bas kitler zayıf olmuş bence gw8 daha iyiymiş