• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 için yeni 2 tane demo

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 45
  • Görülen : 14K
Cevap: Gw 8 için yeni 2 tane demo

Tüm orglardan kullandığım için Salim ve Batuh kardeşlerimin yamahada çok faydasını gördüm.Bu insanların setleriyle çok ekmek yendi.Lütfen emeğe saygı birazcık rica ediyorum arkadaşlar.

tüm orglardan kullandığım için salim ve batuh kardeşlerimin yamahada çok faydasını gördüm.bu insanların setleriyle çok ekmek yendi.lütfen emeğe saygı birazcık rica ediyorum arkadaşlar.

coruk kardeşim kimsenin kimseye saygisizlik ettiği yok bende herkes o arkadaşlarin yaptiği çalişmalari takdir etmişimdir konuyu kapatalim lütfen gerek yok bunlari tartişmaya

Ben tartışma yaratmaya çalışmıyorum ne kadar meraklısınız tartışmaya herkes etmiyor işte bu adamları takdir yazıları okumadan yazmayın o yazılara böyle şeyler yazılmadı benim övgülerime konu kapatmaya kalkmayın ayıp .

ewet zurna kaliteli cikiyoo ritimde oyle ama cok bati ve zayif desem kizmassiniz dimi :) ya sadece beslemek lazim rittmi sinan kardes lutfen kizma ama sadece oneri soyle birazdaha canli olsa daha iyi olmazmi ama leine yuregine saglik hos olmus

gercekten roman hos tek kelimeyle evet cok saglam bayildim

emegıne saglık rolandı tekerrdan canlandırırsınz umarım saygılar basarılar

tbiki kardeşim zaten sizin önerilerinzle birşeyler yapılabilir ben buna herzaman açığım saol kardeşim yorumların için

üstadım sabırsızlıkla bekliyoruz setini

setimi bende yayınlamak istiyorum ama suların biraz durulmasını bekliyorum işin açıkcası ama ve bu bana artı şeyler katıyor açıkcası gün geçtikçe sete daha iyi şeyler katmama neden olabiliyor aslında saygılarımla..

demolar gayet güzel