• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 için yeni 2 tane demo

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 45
  • Görülen : 14K
Cevap: Gw 8 için yeni 2 tane demo

öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar yorumlaraniz için sizde takdir edersinizki herkes beğenecek dieye birşey yok sonuçta ben bazen gecelere kadar bunu uğraşipta sabah işe gidemediğim olmuştur sound a gelecek olursak bu alette herşey yapmak mümkün burada herkesin kulaği farkli yani yakinda yine birtane roman pop yaptim ama bu değil yani sound sonuçta ben burada bu alet illaki korg veya başka marka gibi bir özenti söz konusu değil korg korg.tur yamaha yamahadir roland rolanddir ama bu alişilmiş roland dişina çikmanin ilk adimidir burada herkes birbirine yardimci olursa şayet herşey daha mükemmel olur yani burada birşeyler yapmak lazim
ben bugün programimda bu roman rtimini kullaniyurum
ve tesisatta okadar mükemmelki yani bunlari size sunarken arkadaşlar bilgisayarimda ki arzadan dolayi sağlikli kayit olmadi o yüzdende rtim burada size zayif gelebilir ben herkese teşekküer ederim bunuda untmadan söyleyeyim bu benim ilk roland kullanişim daha 3 ay oldu arkadaşlar yorumlarinizda bunuda dikkate almanizda fayda var bana yardimlarini eksik etmeyen tüm dostlarima teşekkür ederim

Korg çıkardığı yeni jenerasyonlarda var olan sound'unu biraz olsun farklılaştırdı..
Yamaha ise her jenerasyonlarda var olan sound'unu birbirinden farklı tuttu..

Ama neden roland böyle birşey yapmıyor?
Bu aleti bile dinlerken aklıma hep çocukluğum geliyor :D Roland'ın en iyi ve en çok satan olduğu dönemler..

öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar yorumlaraniz için sizde takdir edersinizki herkes beğenecek dieye birşey yok sonuçta ben bazen gecelere kadar bunu uğraşipta sabah işe gidemediğim olmuştur sound a gelecek olursak bu alette herşey yapmak mümkün burada herkesin kulaği farkli yani yakinda yine birtane roman pop yaptim ama bu değil yani sound sonuçta ben burada bu alet illaki korg veya başka marka gibi bir özenti söz konusu değil korg korg.tur yamaha yamahadir roland rolanddir ama bu alişilmiş roland dişina çikmanin ilk adimidir burada herkes birbirine yardimci olursa şayet herşey daha mükemmel olur yani burada birşeyler yapmak lazim
ben bugün programimda bu roman rtimini kullaniyurum
ve tesisatta okadar mükemmelki yani bunlari size sunarken arkadaşlar bilgisayarimda ki arzadan dolayi sağlikli kayit olmadi o yüzdende rtim burada size zayif gelebilir ben herkese teşekküer ederim bunuda untmadan söyleyeyim bu benim ilk roland kullanişim daha 3 ay oldu arkadaşlar yorumlarinizda bunuda dikkate almanizda fayda var bana yardimlarini eksik etmeyen tüm dostlarima teşekkür ederim

bence sen bildiğin yolda devam et sinan turan.dediğin gibi herkesin düşüncesi farklı olacaktır.
sadece birşey söyleyeceğim bu eleştiriler yamaha için yapılsaydı kıyamet kopmuştu.sakın beni bu konuda eleştirmeye kalkmasın yamahacı arkadaşlarım.
eğer yanlış düşünüyorsam geriye dönüp konulardaki tepkilerine bakasınlar
sayglar

batuh üstadım çocukluğunun o güzel soundları için bir şeyler yapsan bence çok güzel olur senin gibi prof üstadlar el atarsa çok güzel şeyler ortaya çıkar..

saygılar

bence sen bildiğin yolda devam et sinan turan.dediğin gibi herkesin düşüncesi farklı olacaktır.
sadece birşey söyleyeceğim bu eleştiriler yamaha için yapılsaydı kıyamet kopmuştu.sakın beni bu konuda eleştirmeye kalkmasın yamahacı arkadaşlarım.
eğer yanlış düşünüyorsam geriye dönüp konulardaki tepkilerine bakasınlar
sayglar

Açıkcası yeter artık diyerek ; Acımasız ve Hunharca bonbandımana tutacağım ;

ALLAHIMIZA BİN ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ YAMAHA AİLESİ SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLERDEN KURTULUYOR..

Saygılarımla ,

roland bugün için ekonomik güçlüğü çeken müzisyenlerin tek ilacı durumunda.sağlamlığından dolayı halen alım satımı bol miktarda yapılmaktadır.özellikle g serisi halen tercih edilmektedir.çoğu müzisyen tyros,pa800 u bırak almak yanından geçemiyecek durumdadır.gerçi son gw8 olayında mp3 olayıyla aynı seviyedeki diğer orglara ii bir fark atmıştır bana göre.mahalle düğünleri yapan müzisyenleri laptop masrafından kurtarmıştır.bu kesim hiç de azımsanmıyacak sayıdadır.bu org için karşılıksız birşeyler yapmak için çabalıyan üstadlarımı gözlerinden öpüyorum.roland ın enbüyük özelliği bu işte.para ile set bu alette yok.ama diğerlerinde öyle mi.......

frden slmlar arkadaslar her kes yorumunu yazmis fikir beyan etmis bende acizane soyluceklerim var tabi ritim olarak fena degil ama saund olarak ben halayda zurnanin z sini goremedim demekkki saundlar roland da hala ayni yapan usdatin emegine saglik ama saund olarak yamahadaki kaliteyi yakalamalari gercek zor frden slmlar

Açıkcası yeter artık diyerek ; Acımasız ve Hunharca bonbandımana tutacağım ;

ALLAHIMIZA BİN ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ YAMAHA AİLESİ SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLERDEN KURTULUYOR..

Saygılarımla ,

değerli batuh üstadım sizi tarkya müzik forumundan tanıyorum .

paylaşımlarınızdan yazdığınız yorumlardan verdiğiniz değerli bilgilerden ,

ister yamaha olsun ister başka aletler olsun üretimlerinizden sizin piyanistler camiasına ve müzisyenlere çok faydalı ve üretken birisi olduğunuz kanatindeyim. ayrıca mütevazi ve alçak gönüllü olduğunuza birkaç konudaki yorumlarınızdan şahit oldum.

durum bu iken beni görüşüm şudur:kimsenin kimseden kurtulmak gibi bir derdi olmamalı diye düşünüyorum.hatta yapılan paylaşımlarla ve yorumlarla eleştirilerle buradaki her üyenin birbirinden faydalanmak gibi bir bakış açısı olmalı diye düşünüyorum.

klavye kullanan arkadaşları korg ailesi , roland ailesi ,yamaha ailesi, ketron ailesi. gem ailesi vs vs birçok aileler şeklinde düşünmek ve ayırmak yerine müzik sever, klavyelerle ilgilenen piyanistler şeklinde düşünmemiz ve o bakış açısıyla bakmamız gerekir diye düşünüyorum.
saygılar sunarım. güzel ritim çalışmalarınızı dikkatle takip ediyorum iyi çalışmalar

''ama saund olarak yamahadaki kaliteyi yakalamalari gercek zor frden slmlar''

burhan57 üstadım yukardaki cümleye kadar olan yorumlarınız verilen demo hakkındaki görüş ve eleştirilerinizdir.ve paylaşmanız önemlidir.teşekkürler.

ama üstadım konu başlığına dikkat ederseniz gw8 için 2 tane yeni demo şeklindedir
konu başlığı roland mı? yamaha mı? şeklinde değildir.
ve ayrıca benim görüşüm marka ve model ne olursa aletlerin ve markaların birbirini yakalamak gibi bir derdi olmamalı birbirinden farklı lezzet ve özelliklere sahip olmalıkı üretilen aletler birbirinin taklidi ve kopyası olmasın .yani amaç birbirini yakalamak değil bir çok yönden birbirinden farklı olmaları olmalı bence.
saygılar sunarım iyi çalışmalar

hocam emeklerniz için sağolun.ama üst düzel bi performans görmedim ben.zurna sesi hiç hoş değil.ritimler güncel ritimler olarak sağlam ama daha iyi olabilir.ama roman ritmi kayda değer.davullar felan iyi. ama bir konuya daha değinmek istiyorum.rolandın eski seslerinden ve soundundan pek bi fark göremedim.yani üzerinde daha çok çalışılması lazım.emerk vermek lazım rolandı eski yerine getirmek için.ama şunuda demeden geçemicem.siz bir başlangıç yapmışsınız bu konuda.bunlar benim acizane görüşüm.kimse alınmasın.yorumlar daha iyi işler çıkarmanın destekçisidir.başarılar dilerim.ama sound olarak lezzet tat yok derim.

Moderatör tarafında düzenlendi: