• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 için yeni 2 tane demo

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 45
  • Görülen : 14K
Cevap: Gw 8 için yeni 2 tane demo

Merahaba arkadaşlar sizler için hazirlayaciğim setten 2 tane demo paylaşmak istedim tabiki sete çok yakinda sizlere sunacağim halay ritimi bana ait değilkdir hak yemeyelim ama üzerinde baya bir oynama yaptim birde roman ekledim demo olarak ama bu rtim tamamen bana aittir en yakinda zamada 22 rtimlik bir set ve yine sizler için yapmiş olduğum sesleri de paylaşacağim herşey gönlünüzce olsun beklediğiniz için çok teşekkür ederim en yakin zamanda sizlere sunacağim şimdilik allaha emanet olun bu arada iyi yada kötü yorumlarini eksik etmeyiniz çünkü ben herşeye açiğimdir buda benim için daha çok başari demektir....

Ekli dosyayı görüntüle sivas halayı ben.mp3 bunuda ben yapmaya çalıştım inşallah beğenirsiniz..saygılar.

Ekli dosyalar

• sivas halayı ben.mp3
    1.9 MB · Görülen: 363

Sinan usta ellerine sağlık.çalışmalara hız kesmeden devam.birileri bu işlerden rahatsız galiba.

bu roland adam olmaz benden tavsiye bırakın rolandı falan :) geçin yamahaya ya da korga müziğin tadını alın...bende yamaha psr9000 var alet on numara...

ROLAND GW8 Eylül 2009da piyasaya merhaba dedi.henüz yeni sayılır.Ve tamamen günümüz ses teknolojisine göre üretilmiş bir cihazdır.her orgun ufak tefek eksilkleri var.Roland şu sıralar bir geçiş döneminde.yeni çıkacak cihazlarda çok daha iyi özellikler olacak.Roland GW8 phantom ses aletlerindeki sesler,XP,JUNO serisindeki sesler ve eski modellerinin seslerini bünyesinde topladı.kısacası Roland GW8 ile ROLAND serilerinin hepsinin ritimlerini kullanabilme şansımız oldu.işin özüne değinecek olursam.aldığımız yada alacağımız cihazı çok iyi tanımamız gerekiyor.orgu satın almakla iş bitmiyor,sonrasında özelliklerini iyice çözüp orga hükmetmemiz gerekiyor.Roland GW8 için yapılan çalışmalar aletin kapasitesi dahilinde ve yeni soundlar kullanılarak yapılıyor.ROLAND,KORG,YAMAHA,GEM,KETRON...marka .bunları adam edecek ise parmaklar.iş markada değil parmaklarda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çalışmalarınızda kolaylıklar.Mürhen yorumun yeteri kadar açık anlamak isteyenler anlar....

Sayin üstadlar yani bunu burada tartişmak çok gereksiz batuh kardeşim sana gelince de şunu söyleyeyim ben bundan 3 ay önce yamaha kullanan bir kardeşinizdim hemde emin olki yamahanin hemen hemen birçok cihazini kullandim buna tayros ta dahildir peki ne yapildi söylermisin bana yamaha için sadece günden güne ritimlere farkli farkli bir iki değişik birşeyler insanlara sunuldu or 700 çiktiği dönemler ne varsa a1000 üzerinden alinip alinip insanlara sunuldu amaçim burada kimseye çamur atmak değil ama sana şunu çok net söylüyorum gw 8 üzerinde biraz çalişmalar devam ederse çok daha iyi şeyler çikacak çünkü rolan artik kendi çizgisinin dişina çikmayi başardi ve bundan sonrada daha iyi olacağini düşünüyorum saygilarimla

Sayin üstadlar yani bunu burada tartişmak çok gereksiz batuh kardeşim sana gelince de şunu söyleyeyim ben bundan 3 ay önce yamaha kullanan bir kardeşinizdim hemde emin olki yamahanin hemen hemen birçok cihazini kullandim buna tayros ta dahildir peki ne yapildi söylermisin bana yamaha için sadece günden güne ritimlere farkli farkli bir iki değişik birşeyler insanlara sunuldu or 700 çiktiği dönemler ne varsa a1000 üzerinden alinip alinip insanlara sunuldu amaçim burada kimseye çamur atmak değil ama sana şunu çok net söylüyorum gw 8 üzerinde biraz çalişmalar devam ederse çok daha iyi şeyler çikacak çünkü rolan artik kendi çizgisinin dişina çikmayi başardi ve bundan sonrada daha iyi olacağini düşünüyorum saygilarimla

Lafım sana değildi ama bu cümlelerinden şunu anladım

Salim ile Ben boşuna yırtınmışız demek ki,aynı şeyler insanların önüne pişirilip konuluyorsa.. Neyseee
Herşeyi en yukardan mı beklemeliyiz? Bugüne kadar Korg, Türkler için ne yaptı Allah Aşkına? Herşeyi Türkler yaptı ve Korgu yüceltti..
Tyros için kim ne yapsın?..

Şöyle gerçeklerde var açıkcası , GW8 sadece patlayacak ve öyle kalacak.. Bir medet umulacaksa o aletle ilgili diyebileceğim sadece var olan tonal müzik sound'u..

Sen fikrini açıkca söyledin ve bende açıkca söyledim

Herkese teşekkür ederim bu bir başlangic olduğunu hiç kimse unutmasin saygilarim la

bütün orglar güzeldir,,,,,,,,,dikkat,,,,,,,,3 kuruşluk orgtan 5 kurşluk org sesi ve rtmi beklemeyin,,ses ve rtmin sağlam ve güzel olsun istiyosan basacan parayı alacan korg pa 2x ,,bu orgun fiatı neki siz ne bekliyosunuz,seslerin rtmlerin korg pa 2x gıbı cıkmasını beklıyosunuz,kardeş ellerine sağlık,,,,,,,,,,birde bu zurna sesını arkadaş yapmış ellerine sağlık,,tek zurna sesı bu değilya,,sende kafana göre ses yaz zurna yaz,,sampler zurnalar var tr sesler sampler bi şekilde var zaten,,

yaw bu milleti anlamak vallahi bana çok zor geliyo
neden,,

1600 liralık orgtan 5000 liralık orgun sesini bekliyolar,,,beğenmıyosan,,basacan parayı alacan orgu,,,özelliğine göre fiatıda değişiyo,parasına göre süper bı org

not:eski bı rolandcı olarak türkiyenin orgu korg abi,,yok adi yok kalitesiz bunlar hikaye,,,korgtan baska org tanımam,,bu benım düşüncem,,saygılar

demoyu yapan arkadaşımızın ellerine sağlık. bir model için çalışmak güzeldir ve ve o çalışmayı yapan insan takdir edilmelidir.

Fakat yukarıda geçen bi yazı kafama takıldı. Yamaha'da hangi model, hangi modelin ritimlerinin aynısı? Biz 3. şahıs olarak, neyi kopyalayıp yapıştırdık? burayı anlamadım.