• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

microfone takan yokmu ya:Sbılgısı olan yzarmı

roland bk5 de ritim kesme varmı?

korg da olan berck tuşu roland bk5 de varmı?

Slm arkadaşlar;2 sorum var aletle ilgili.Bilen varsa ve yazarsa sevinirim.

1.One touch özelliğinde varyasyon değştiğinde one touch sesininde değişmesi özelliğini nasıl yapıyoruz.Yada tam tersi ses değiştiğinde varyasyonun otomatik değişmeside olabilir.

2.Cihazla birlikte gelen cd içerisindeki style converter programını kullanabilen varmı?Yükledim ancak program hiç bir ritim çeşidini kabul etmiyor.Bu cd içerisinde ritim yazma programı varmı acaba?

teşekkürler...

Merhaba
Menüden Global seceneğini bulun ardından Enter ile içerisine girin.Tekrar Enter ile Onetouch Hold seçeneğinin içine girin burada Variation seçeneğini off konumuna getirin.Bu özelliği çalıştırabilmeniz için Onetouch oluştururken Variationlarınızı seçmeniz lazım.Örneğin Variation 1'e basın ardından Onetouch 1'e basın sonra Wrıte tuşuyla kaydedin.Variotion 2 ardıdan Onetouch 2.Bu kaydetme işlemi bütün variotin ve onetouch için yapmanız gerekmektedir.İyi günler iyi çalışmalar.

Merhaba
Menüden Global seceneğini bulun ardından Enter ile içerisine girin.Tekrar Enter ile Onetouch Hold seçeneğinin içine girin burada Variation seçeneğini off konumuna getirin.Bu özelliği çalıştırabilmeniz için Onetouch oluştururken Variationlarınızı seçmeniz lazım.Örneğin Variation 1'e basın ardından Onetouch 1'e basın sonra Wrıte tuşuyla kaydedin.Variotion 2 ardıdan Onetouch 2.Bu kaydetme işlemi bütün variotin ve onetouch için yapmanız gerekmektedir.İyi günler iyi çalışmalar.

Teşekkürler roland tr.

kutu içerisinden çıkan program ile standart midi file(smf) yani midi formatlı altyapılarınızı ritme dönüştürebilirsiniz.hangi partın sırası ile kaç mezur oldugunu hesaplamanız ve degerleri girmeniz lazım basit bir işlem ama mesajla izah etmek biraz zor

Merhabalar. Ben de bir soru sormak istiyorum. Şimdi diyelimki ben flash diskimden bir mp3 dosyasını açıp o mp3 dosyasına eşlik edecem. Ama mp3'ün kararı do diyez minör ve bana da do diyez minörden çalmak sakat geliyor. Key tuşuyla mp3'yi transpoze edebiliyoruz ama bu sefer aynı anda orgun sesleri de trans poze olmuş olacak. Mp3'ü ayrı orgun sesini ayrı ayrı transpoze edebilir miyiz?

Merhabalar. Ben de bir soru sormak istiyorum. Şimdi diyelimki ben flash diskimden bir mp3 dosyasını açıp o mp3 dosyasına eşlik edecem. Ama mp3'ün kararı do diyez minör ve bana da do diyez minörden çalmak sakat geliyor. Key tuşuyla mp3'yi transpoze edebiliyoruz ama bu sefer aynı anda orgun sesleri de trans poze olmuş olacak. Mp3'ü ayrı orgun sesini ayrı ayrı transpoze edebilir miyiz?

Merhaba.
MENU tuşuna basın ardından PREFORMANS EDİT seçeneğinin üzerine gelin ve ENTER tuşuyla içerisine girin burada KEY seçeneğini bulun ve tekrar ENTER tuşuna basın.MODE bölümünden neyi tranpoze etmek istiyorsanız seçin.Örneğin sadece sarkıyı transpoze edicekseniz MODE bölümü SONG yapıcaksınız.İyi günler İyi çalışmalar.

Merhaba.
MENU tuşuna basın ardından PREFORMANS EDİT seçeneğinin üzerine gelin ve ENTER tuşuyla içerisine girin burada KEY seçeneğini bulun ve tekrar ENTER tuşuna basın.MODE bölümünden neyi tranpoze etmek istiyorsanız seçin.Örneğin sadece sarkıyı transpoze edicekseniz MODE bölümü SONG yapıcaksınız.İyi günler İyi çalışmalar.

olay budur işte birinci elden soruya cevap yada soruna çözüm .çok kısa sürede .teşekkürler roland türkiye