• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

hocam yaptım fakat hala değişiyor:((

hocam yaptım fakat hala değişiyor:((

teşekkürler şimdi düzeldi. . .

Ritimleri iş götürmez tabi burada güzel ritimleriniz yoksa götüreceğini zannetmiyorum.

Ritimleri iş götürmez tabi burada güzel ritimleriniz yoksa götüreceğini zannetmiyorum.

ritimler ve sesler için linkteki ritim demoları ve videoları inceleyebilir siniz
saygılar iyi çalışmalar

merhaba arkadaşlar,bilen varsa yardımcı olsun lütfen... performansa kaydettiğim ritimlerin tempoları değişiyor..nasıl sabitlerim..?

Arkadaşlar Tempo Kilitleme ne demek? Orgun üzerinde var. Çok kısa tanımlar mısınız?

merhaba arkadaşlar,bilen varsa yardımcı olsun lütfen... performansa kaydettiğim ritimlerin tempoları değişiyor..nasıl sabitlerim..?

kullanım kılavuzundan alıntıdır.
Herhangi bir Ritim Ailesi [RHYTHM
FAMILY] butonu (basılı tutarak)
Ritmi kilitleyerek başka bir Performans hafızası seçtiğinizde değişmesini
engeller

tap tempo (basılı tutularak)Tempo ayarını kilitleyerek başka bir Performans hafızası seçtiğinizde
değişmesini engeller.

Arkadaşlar!! Ritim çalarken akoru nasıl kapatacağız? Kısayolu yok mu? Aradım kurcaladım hiçbişey bulamadım.. Yardımcı olursanız sevinirim..

Arkadaşlar!! Ritim çalarken akoru nasıl kapatacağız? Kısayolu yok mu? Aradım kurcaladım hiçbişey bulamadım.. Yardımcı olursanız sevinirim..

slm kardeş,orgun başında değilim o yüzden pek hatırlamıyorum ama sağ üstte track cut diye birtuş var ona basarsan akor susar.Ayrıyetten basılı tutarsan kanallar çıkar karşına bastığında sadece kapanmasını istediğini kapatabilirsin burdan.Enter tuşuna bas tekerleği çevir kanalın önünde M işareti olacak.Tekrar enter yap.ok;)